SHOWBIZ

Xhensila e zë Besin duke e ‘tradhtuar’, e publikon këtë moment

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ata kanë publikuar një moment qesharak, ku shihet Besi duke e puthur një statujë./ORAinfo/

Loading...

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ata kanë publikuar një moment qesharak, ku shihet Besi duke e puthur një statujë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Xhensila e zë Besin duke e ‘tradhtuar’, e publikon këtë moment Xhensila e zë Besin duke e ‘tradhtuar’, e publikon këtë momentRating: 5.0
To Top