SHOWBIZ

Xhensila ka dalur sonte, palltoja e saj ‘gjigante’ mori tërë vëmendjen

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja shumë e pëlqyer nga Shqipëria.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Pasi lindi vajzën ajo i është rikthyer karrierës së saj muzikore.

Krahas angazhimeve, ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

Palltoja e saj e bukur mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja shumë e pëlqyer nga Shqipëria.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Pasi lindi vajzën ajo i është rikthyer karrierës së saj muzikore.

Krahas angazhimeve, ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

Palltoja e saj e bukur mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Xhensila ka dalur sonte, palltoja e saj ‘gjigante’ mori tërë vëmendjen Xhensila ka dalur sonte, palltoja e saj ‘gjigante’ mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top