SHOWBIZ

Xhensila tregon trupin e formësuar, iu lë pa fjalë me pamjen e saj

AJo është njëra ndër femrat më të bukura.

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj së fundmi lansoi këngën ‘Paris’ e cila u prit shumë mirë nga publiku, shkruan Indeksonline.

Përpos muzikës së bukur që vazhdimisht sjellë, Xhensi pëlqehet shumë nga publiku edhe për pamjen e saj.

Pas lindjes së vajzës, këngëtarja riktheu shpejt linjat trupore në formën më të mirë.

Madje ajo nuk e ka problem të ekspozojë format e saj, siç ka bërë në paraqitjen e saj të fundit.

Kujtojmë që ajo është e martuar me aktorin Bes Kallaku dhe së bashku kanë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin Ajka, por që rrallë herë e ekspozojnë tek publiku.

Loading...

AJo është njëra ndër femrat më të bukura.

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj së fundmi lansoi këngën ‘Paris’ e cila u prit shumë mirë nga publiku, shkruan Indeksonline.

Përpos muzikës së bukur që vazhdimisht sjellë, Xhensi pëlqehet shumë nga publiku edhe për pamjen e saj.

Pas lindjes së vajzës, këngëtarja riktheu shpejt linjat trupore në formën më të mirë.

Madje ajo nuk e ka problem të ekspozojë format e saj, siç ka bërë në paraqitjen e saj të fundit.

Kujtojmë që ajo është e martuar me aktorin Bes Kallaku dhe së bashku kanë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin Ajka, por që rrallë herë e ekspozojnë tek publiku.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Xhensila tregon trupin e formësuar, iu lë pa fjalë me pamjen e saj Xhensila tregon trupin e formësuar, iu lë pa fjalë me pamjen e sajRating: 5.0
To Top