SHOWBIZ

Yll Limani sjell “Buzët e kuqe” për ditëlindje

Yll Limani sot feston ditëlindjen por ka një surprizë për fansat e tij.

Yll Limani sot po mbush plot 26 vjet!

E teksa ai feston në ditën e tij të veçantë, ai ka rezervuar edhe një dhuratë për fansat e tij.

Kënga “Buzët e kuqe” lansohet sot gjatë ditës!

Teksa para dy ditësh ai nga.cmoi ndjekësit e tij me një ‘teaser’ të këngës së re, pritjes së zgjatur po i vjen fundi.

I ftuar më parë në Prive, këngëtari foli gjerë e gjatë pse ky është një projekti i vecantë për të, dhe ju sot do të zbuloni se pse pritja juaj ia ka vlejtur.

Loading...

Yll Limani sot feston ditëlindjen por ka një surprizë për fansat e tij.

Yll Limani sot po mbush plot 26 vjet!

E teksa ai feston në ditën e tij të veçantë, ai ka rezervuar edhe një dhuratë për fansat e tij.

Kënga “Buzët e kuqe” lansohet sot gjatë ditës!

Teksa para dy ditësh ai nga.cmoi ndjekësit e tij me një ‘teaser’ të këngës së re, pritjes së zgjatur po i vjen fundi.

I ftuar më parë në Prive, këngëtari foli gjerë e gjatë pse ky është një projekti i vecantë për të, dhe ju sot do të zbuloni se pse pritja juaj ia ka vlejtur.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Yll Limani sjell “Buzët e kuqe” për ditëlindje Yll Limani sjell “Buzët e kuqe” për ditëlindjeRating: 5.0
To Top