SHOWBIZ

Yllka Kuqi lajmërohet nga plazhi, mahnit me pamjen pas lindjes së vajzës

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka muaj më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

Atë e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto nga plazhi, e si duket e ka marrë veten mirë pas lindjes./ORAinfo/

Loading...

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka muaj më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

Atë e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto nga plazhi, e si duket e ka marrë veten mirë pas lindjes./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Yllka Kuqi lajmërohet nga plazhi, mahnit me pamjen pas lindjes së vajzës Yllka Kuqi lajmërohet nga plazhi, mahnit me pamjen pas lindjes së vajzësRating: 5.0
To Top