SHOWBIZ

Yllka Kuqi publikoi pamje mahnitëse në 9 vjetorin e martesës

Këngëtarja e mirënjohur, Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj, Astriti sot shënojnë datë të veçantë. Ata kanë 9 vjetorin e martesës.

Artistja e mirënjohur kosovare është martuar qe 9 vjet dhe sonte ka ndarë imazhe tejet të bukura për fansat e saj të shumtë.

Yllka ka publikuar një imazh të bukur nga dasma e saj, në të cilin shihet mjaft e lumtur pranë më të dashurit të saj.

Ndërkaq, në imazhet e tjera Yllka dhe Astriti shihen edhe me vajzën e tyre.

Krahas imazheve që artistja ka publikuar në instagram për 124 mijë ndjekësit e saj, ajo ka lënë edhe një mbishkrim mbresëlënës.

“9 vite Buzeqeshja e Dashnia hala ma e madhe plus hala te kallt”, ka shkruar Kuqi në postimin, në të cilin po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Loading...

Këngëtarja e mirënjohur, Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj, Astriti sot shënojnë datë të veçantë. Ata kanë 9 vjetorin e martesës.

Artistja e mirënjohur kosovare është martuar qe 9 vjet dhe sonte ka ndarë imazhe tejet të bukura për fansat e saj të shumtë.

Yllka ka publikuar një imazh të bukur nga dasma e saj, në të cilin shihet mjaft e lumtur pranë më të dashurit të saj.

Ndërkaq, në imazhet e tjera Yllka dhe Astriti shihen edhe me vajzën e tyre.

Krahas imazheve që artistja ka publikuar në instagram për 124 mijë ndjekësit e saj, ajo ka lënë edhe një mbishkrim mbresëlënës.

“9 vite Buzeqeshja e Dashnia hala ma e madhe plus hala te kallt”, ka shkruar Kuqi në postimin, në të cilin po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Yllka Kuqi publikoi pamje mahnitëse në 9 vjetorin e martesës Yllka Kuqi publikoi pamje mahnitëse në 9 vjetorin e martesësRating: 5.0
To Top