SHOWBIZ

Yllka në prag të lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar ajo sonte

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim dhe po duket më ndryshe se herave të tjera./ORAinfo/

Loading...

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim dhe po duket më ndryshe se herave të tjera./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Yllka në prag të lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar ajo sonte Yllka në prag të lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar ajo sonteRating: 5.0
To Top