BOTA

Zbathur, të shtrirë në tokë e duke u puthur/ Stuhia iu shkatërron festën, por…

Qindra persona të mbledhur në qytetin Melbourne në Perëndim të Australisë për të shijuar garën më popullore me kuaj janë përfshirë nga kaosi pas stuhisë që nisi krejt papritur.

Rasti i veçantë mblodhi vendas dhe vizitorë nga e gjithë bota të cilët për disa momente u thekën në diell, derisa nisi shiu i rrëmbyer.

Për disa ishte një rast i mirë për t’u harbuar; çifte duke u puthur, gra e burra zbathur në shi duke u pllaqaritur, kjo ishte atmosfera që të ofronte eventi më i rëndësishëm i javës në Melbourne./The Sun

Loading...

Qindra persona të mbledhur në qytetin Melbourne në Perëndim të Australisë për të shijuar garën më popullore me kuaj janë përfshirë nga kaosi pas stuhisë që nisi krejt papritur.

Rasti i veçantë mblodhi vendas dhe vizitorë nga e gjithë bota të cilët për disa momente u thekën në diell, derisa nisi shiu i rrëmbyer.

Për disa ishte një rast i mirë për t’u harbuar; çifte duke u puthur, gra e burra zbathur në shi duke u pllaqaritur, kjo ishte atmosfera që të ofronte eventi më i rëndësishëm i javës në Melbourne./The Sun

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Zbathur, të shtrirë në tokë e duke u puthur/ Stuhia iu shkatërron festën, por… Zbathur, të shtrirë në tokë e duke u puthur/ Stuhia iu shkatërron festën, por…Rating: 5.0
To Top