SHOWBIZ

Zbulohen detaje rreth duetit të Fifit dhe Ermalit

Fifi dhe Ermali zbulojnë detaje rreth duetit.

Fifi dhe Ermali po vijnë me një bashkëpunim.

Ermal Fejzullahu dhe Filloreta Raçi-Fifi, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga e re e dyshes titullohet “Përjetësi”, ndërsa do të vjen e shoqëruar edhe me videoklip, teksa artistët publikuan fotografi nga prapaskenat e klipit.

Përmes një postimi të fundit, Ermali njoftoi fansat se kënga “Përjetësi” në bashkëpunim me Fifin do të publikohet më 9 tetor.

Kujtojmë se Ermal Fejzullahu gjatë këtyre muajve ka shijuar udhëtimet në destinacione të ndryshme dhe nuk ka qenë shumë aktiv në muzikë.

Në anën tjetër, Fifi solli dy duete, njërin me Young Zerkën dhe të fundit me Bllekin, këngë që titullohet “Mbidozë”.

Loading...

Fifi dhe Ermali zbulojnë detaje rreth duetit.

Fifi dhe Ermali po vijnë me një bashkëpunim.

Ermal Fejzullahu dhe Filloreta Raçi-Fifi, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga e re e dyshes titullohet “Përjetësi”, ndërsa do të vjen e shoqëruar edhe me videoklip, teksa artistët publikuan fotografi nga prapaskenat e klipit.

Përmes një postimi të fundit, Ermali njoftoi fansat se kënga “Përjetësi” në bashkëpunim me Fifin do të publikohet më 9 tetor.

Kujtojmë se Ermal Fejzullahu gjatë këtyre muajve ka shijuar udhëtimet në destinacione të ndryshme dhe nuk ka qenë shumë aktiv në muzikë.

Në anën tjetër, Fifi solli dy duete, njërin me Young Zerkën dhe të fundit me Bllekin, këngë që titullohet “Mbidozë”.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Zbulohen detaje rreth duetit të Fifit dhe Ermalit Zbulohen detaje rreth duetit të Fifit dhe ErmalitRating: 5.0
To Top