SHQIPERIA

Zbulohet foto/ Ja kush është i “forti i Shijakut” që ishte në makinë me prokurorin

Zbulohet fotoja e “të fortit” të Shijakut, Aleksandër Laho ose Pëllumb Muharremi, i njohur me nofkën ‘Rrumi’.
Ky që shihni në foton e mëposhtme është pikërisht “Rrumi” i Shijakut, person me precedentë penalë, i cili ndodhet në spital, pasi u plagos në atentatin e 1 nëntorit, teksa udhëtonte në makinë me prokurorin Arjan Ndoji dhe shoferin e këtij të fundit, Andi Maloku.
Për ngjarjen, policia arrestoi sot 34-vjeçarin Redjan Rraja, edhe ky një preson me precedentë penalë, ndërsa vijon aksionin në disa qytete të vendit për kapjen e autorëve të tjerë të atentatit.

Loading...

Zbulohet fotoja e “të fortit” të Shijakut, Aleksandër Laho ose Pëllumb Muharremi, i njohur me nofkën ‘Rrumi’.

Ky që shihni në foton e mëposhtme është pikërisht “Rrumi” i Shijakut, person me precedentë penalë, i cili ndodhet në spital, pasi u plagos në atentatin e 1 nëntorit, teksa udhëtonte në makinë me prokurorin Arjan Ndoji dhe shoferin e këtij të fundit, Andi Maloku.

Për ngjarjen, policia arrestoi sot 34-vjeçarin Redjan Rraja, edhe ky një preson me precedentë penalë, ndërsa vijon aksionin në disa qytete të vendit për kapjen e autorëve të tjerë të atentatit.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Zbulohet foto/ Ja kush është i “forti i Shijakut” që ishte në makinë me prokurorin Zbulohet foto/ Ja kush është i “forti i Shijakut” që ishte në makinë me prokurorinRating: 5.0
To Top