SPORT

Zinedine Zidane ka një problem shumë serioz te skuadra e Real Madridit.

Loading...

Real Madrid është në telashe me lëndimin e lojtarëve.

Zinedine Zidane ka një problem shumë serioz te skuadra e Real Madridit.

Pas lëndimit të Luka Modric, ai ka opsione të kufizuara për ndeshjen e ardhshme ndaj Levantes dhe udhëtimit në Paris për fillimin e edicionit të ri në Ligën e Kampionëve, shkruan e përditshmja sportive madrilene “Marca”, transmeton lajmi.

Në fakt, i vetmi mesfushor i cili është në gjendje të mirë fizike para duelit të ardhshëm me Levanten është Toni Kroos.

Casemiro ka zhvilluar vetëm një stërvitje pas obligimeve me Kombëtaren e Brazilit. Zidane po ashtu ka probleme edhe me të tjerët si James, i lënduar, njësoj sikurse Isco.

Andaj, ai duhet të gjejë një zgjidhje në mesfushë për takimin e fundjavës, e më pas të planifikojë ballafaqimin e vështirë ndaj Paris Saint-Germain.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Zinedine Zidane ka një problem shumë serioz te skuadra e Real Madridit. Zinedine Zidane ka një problem shumë serioz te skuadra e Real Madridit.Rating: 5.0
To Top