Lajme nga Kosova

bg
Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur...

bg
“Me babin s’kam folur, por…” Donald Veshaj telefonon LIVE mamin e Heidit, ja çfarë i thotë ajo

“Me babin s’kam folur, por…” Donald Veshaj telefonon LIVE mamin e Heidit, ja çfarë i thotë...

Donald Veshaj, i ftuar në ‘Cherry on Top’, mes të tjerash, ka komentuar lidhjen...

bg
Nuk mund ta besoni se çfarë po i bënë barkut Kiara Tito

Nuk mund ta besoni se çfarë po i bënë barkut Kiara Tito

Çifti Kiara – Luiz, u njohën dhe lidhen gjatë përvojes së tyre në “Big Brother VIP...

bg
Yllka Kuqi më e dashuruar se kurrë

Yllka Kuqi më e dashuruar se kurrë

Yllka Kuqi ditët e fundit ndau një fotografi bashkë me bashkëshortin e saj. Një...

bg
Blero ndanë fotografi me më të shtrenjtën e tij

Blero ndanë fotografi me më të shtrenjtën e tij

Blero ndau një fotografi me nënë e tij. Fotografi nga e kaluara , por me shumë vlera...

bg
Donaldi apo Romeo, ja kush është sipas tij më i kompletuar në eksperiencën e BBV

Donaldi apo Romeo, ja kush është sipas tij më i kompletuar në eksperiencën e BBV

Ilir Shaqiri ka qenë i ftuar në “Cherry on Top” me Bora Zemanin. Në mes të rrëfimeve...