Lajme nga Kosova

bg
“Nuk më ka mbrojtur”/ Romeo, Heidi dhe Françeska në debat

“Nuk më ka mbrojtur”/ Romeo, Heidi dhe Françeska në debat

  Edhe prime i sotshëm në “Big Brother”, është nisur me debate. Një ndër pyetjet...

bg
“Sara mes Meritonit dhe Ilnisës”, vajzat debatojnë ashpër

“Sara mes Meritonit dhe Ilnisës”, vajzat debatojnë ashpër

Sara Karaj, ka qenë banorja më e re e cila u fut javën e kaluar. Megjithatë afrimiteti...

bg
Meritonin debaton me Erjolën nuk përmbahet: Turp të të vij, po të bën ajo më të zi se vetja

Meritonin debaton me Erjolën nuk përmbahet: Turp të të vij, po të bën ajo më të zi se vetja

Meritoni dhe Erjona nuk i kanë përmbajtur ofendime ndaj njeri-tjetrit., pasi kjo...

bg
Alba lajmërohet sërish nga pushimet, tregon se i ka ndodhur një gjë shumë e keqe

Alba lajmërohet sërish nga pushimet, tregon se i ka ndodhur një gjë shumë e keqe

Alba është ish-banore e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. Ajo doli nga shtëpia...

bg
Pasi Labi e ka punën në KTV, gruaja e tij ka disa fjalë për t’ia thënë para të gjithëve

Pasi Labi e ka punën në KTV, gruaja e tij ka disa fjalë për t’ia thënë para të gjithëve

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit....

bg
Trëkëndëshi Heidi- Romeo- Françeska, Hajdari: Lojë e dobët

Trëkëndëshi Heidi- Romeo- Françeska, Hajdari: Lojë e dobët

  Lidhur me aludimet se Françeska po kërkon të ndajë çiftin Romeo-Heidi, Arbër Hajdari...