SHOWBIZ

bg
“Nuk më ka mbrojtur”/ Romeo, Heidi dhe Françeska në debat

“Nuk më ka mbrojtur”/ Romeo, Heidi dhe Françeska në debat

  Edhe prime i sotshëm në “Big Brother”, është nisur me debate. Një ndër pyetjet...

bg
Meritonin debaton me Erjolën nuk përmbahet: Turp të të vij, po të bën ajo më të zi se vetja

Meritonin debaton me Erjolën nuk përmbahet: Turp të të vij, po të bën ajo më të zi se vetja

Meritoni dhe Erjona nuk i kanë përmbajtur ofendime ndaj njeri-tjetrit., pasi kjo...

bg
“Sara mes Meritonit dhe Ilnisës”, vajzat debatojnë ashpër

“Sara mes Meritonit dhe Ilnisës”, vajzat debatojnë ashpër

Sara Karaj, ka qenë banorja më e re e cila u fut javën e kaluar. Megjithatë afrimiteti...

bg
Alba lajmërohet sërish nga pushimet, tregon se i ka ndodhur një gjë shumë e keqe

Alba lajmërohet sërish nga pushimet, tregon se i ka ndodhur një gjë shumë e keqe

Alba është ish-banore e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. Ajo doli nga shtëpia...

bg
Pasi Labi e ka punën në KTV, gruaja e tij ka disa fjalë për t’ia thënë para të gjithëve

Pasi Labi e ka punën në KTV, gruaja e tij ka disa fjalë për t’ia thënë para të gjithëve

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit....

bg
Trëkëndëshi Heidi- Romeo- Françeska, Hajdari: Lojë e dobët

Trëkëndëshi Heidi- Romeo- Françeska, Hajdari: Lojë e dobët

  Lidhur me aludimet se Françeska po kërkon të ndajë çiftin Romeo-Heidi, Arbër Hajdari...

bg
Festë e madhe në familjen e Ermal Fejzullahut

Festë e madhe në familjen e Ermal Fejzullahut

Këngëtari i mirënjohur Ermal Fejzullahu sot ka ndarë një urim mjaftë të veçantë...

bg
Majlinda bëhet gati për të shkuar në dasmë, trupi i saj i palestruar mori tërë vëmendjen

Majlinda bëhet gati për të shkuar në dasmë, trupi i saj i palestruar mori tërë vëmendjen

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik. U bë e njohur...

bg
Burrit të Shkurtës iu rrezikua jeta, ndërkaq Shyhretja bëri veprimin që askush se priste

Burrit të Shkurtës iu rrezikua jeta, ndërkaq Shyhretja bëri veprimin që askush se priste

Shyhrete Behluli s’ndalet së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat rezultojnë...

bg
Bëri thirrje për lirimin e Tory Lanez, kritikohet Drake

Bëri thirrje për lirimin e Tory Lanez, kritikohet Drake

Drake po përballet me reagime të forta nga fansat pasi ai bëri thirrje për lirimin...

bg
Calvin Harris do të ndalojë së qenuri DJ

Calvin Harris do të ndalojë së qenuri DJ

Ditët e Calvin Harris si DJ janë të numëruara. Pasi mbushi 40 vjeç muajin e kaluar,...

bg
Ilnisa shpërthen në lot, çfarë ndodhi këtë herë?

Ilnisa shpërthen në lot, çfarë ndodhi këtë herë?

Për Ilnisën dita e sotme nuk ka nisur aspak pozitvisht,  jo për shkak të debateve...

bg
Ben Affleck mësoi të bëjë “kompromis” me Jennifer Lopez për të qenë më publik me marrëdhënien e tyre

Ben Affleck mësoi të bëjë “kompromis” me Jennifer Lopez për të qenë më publik me marrëdhënien...

Ka një moment në dokumentarin e Jennifer Lopez “The Greatest Love Story Never Told”...

bg
“Babai vdiq, jeta s’na bëri kurrë bashkë”, Rrëfimi rrenqethës i Rikes

“Babai vdiq, jeta s’na bëri kurrë bashkë”, Rrëfimi rrenqethës i Rikes

Pas debateve të forta në shtëpinë e “Big Brother Vip” kanë nisur dhe rrëfimet personal....

bg
“Kam tradhtuar”/ Zhaklin Lekatari e thotë troç: Ja arsyet që më kanë çuar drejt saj

“Kam tradhtuar”/ Zhaklin Lekatari e thotë troç: Ja arsyet që më kanë çuar drejt saj

Zhaklin Lekatari, aktiviste dhe ish-opinioniste në BBV2 zë që ka thyer shumë tabu...

bg
Ish-punonjësi akuzon Sean Diddy për sulm seksual

Ish-punonjësi akuzon Sean Diddy për sulm seksual

Sean Diddy Combs është akuzuar për sulm seksual ndaj një burri. Sipas dokumenteve...

bg
Santiana apo partneri, ja kush xhelozon më shumë pas situatës me Bucin

Santiana apo partneri, ja kush xhelozon më shumë pas situatës me Bucin

Santiana ishte një nga emrat më të zhurmshëm në spektaklin e Big Brother Vip Kosova....

bg
I rikthehet të shkuarës, Jennifer Lopez zbulon si u nda nga Ben Affleck tre ditë para dasmës

I rikthehet të shkuarës, Jennifer Lopez zbulon si u nda nga Ben Affleck tre ditë para dasmës

Jennifer Lopez i rikthehet ndarjes së dikurshme nga Ben Affleck, ja çfarë thotë...