Më pak se 24 orë që doli, këta janë emrat e banorëve që Ilnisa çon në finale

Welcome to Kosova Today

Mbrëmjen e djeshme, Ilnisa Agolla ishte e eliminuara nga formati i Big Brother Vip. Ditën e sotme ajo ishte e ftuar në “Fan Club BBV”, teksa foli rreth rrugëtimit të saj në shtëpi. E pyetur se kë sheh ajo në finale, Ilnisa përmendi 4 emra, të cilët sipas saj janë: Meritoni, Romeo, Juli dhe Egla. […]

Më pak se 24 orë që doli, këta janë emrat e banorëve që Ilnisa çon në finale

Mbrëmjen e djeshme, Ilnisa Agolla ishte e eliminuara nga formati i Big Brother Vip.

Ditën e sotme ajo ishte e ftuar në “Fan Club BBV”, teksa foli rreth rrugëtimit të saj në shtëpi.

E pyetur se kë sheh ajo në finale, Ilnisa përmendi 4 emra, të cilët sipas saj janë: Meritoni, Romeo, Juli dhe Egla.

Padiskutim këto emra përveç Meritonit na surprizuan, për faktin se ajo me asnjërin prej tyre nuk ka pasur raporte të mira.

Tags Kerko

Kete lajm mund ta gjeni direkt ne linqet me posht:
Ilnisa Agolla Brother Meritoni Romeo Padiskutim Meritonit

Kerko ne Google fjalet :

Kliko mbi fjalet me posht shfaqet kerkimi:
Ilnisa Agolla Brother Meritoni Romeo Padiskutim Meritonit

Shiko videon ...

Sisteme Online Programime
Programing Online
Përmbajtja fillestare