Home / SHOWBIZ / Adelina publikon foto të djalit, merr gjithë vëmendjen zingjiri që ia ka blerë

Adelina publikon foto të djalit, merr gjithë vëmendjen zingjiri që ia ka blerë

Adelina Tahiri është një prej kënëgëtareve më të pëlrfolura shqiptare.

Që pas lidhjes me burrin maqedonas 50 vjeçar me të cilin ka një djalë, ajo u bë shumë e komentuar në media rozë dhe në publik.

Ajo nuk heziton të na prezantojë jetën luksoze, e këtë e bën pothuajse çdo ditë.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet djali i saj duke fjetur, e ajo që merr gjithë vëmendjen është zingjiri që Adelina e ka blerë për të./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Adelina publikon foto të djalit, merr gjithë vëmendjen zingjiri që ia ka blerë Adelina publikon foto të djalit, merr gjithë vëmendjen zingjiri që ia ka blerëRating: 4.8