Home / SHOWBIZ / Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë (Foto)

Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë (Foto)

Demi Rose edhe një herë shfaqet bombastike në bikini .

Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja 23-vjeçarja tregoi format e saj dje në Meksikë.

Ylli ishte veshur me bikini të zeza dhe dukej e mrekullueshme. Dhe sigurisht të gjithë sytë ishte të Demi.

Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë (Foto) Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë (Foto)Rating: 4.8