Home / SPORT / Përgatituni, po ndodh shkëmbimi më i madh në botën e futbollit

Përgatituni, po ndodh shkëmbimi më i madh në botën e futbollit

Sipas asaj që është raportuar nga shtypi anglez, PSG po konsideron një shkëmbim lojtarësh me Manchester Unitedin për të parë që Paul Pogba të kthehet në vendin e tij dhe mesfushori italian Marco Verratti të shkojë në anën tjetër përcjell ORAinfo.

Pogba po kalon nëpër një krizë në Manchester United dhe mediat e huaja zbulonë se koha e tij në Angli është drejt përfundimit.

Të dy Barcelona dhe Juventusi janë gjithashtu të interesuar në nënshkrimin e francezit, por PSG mund të nënshkruajë marrëveshjen me përdorimin e Verrattit një hap shumë i mirë drejt finalizimi të këtij shkëmbimi të madh./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Përgatituni, po ndodh shkëmbimi më i madh në botën e futbollit Përgatituni, po ndodh shkëmbimi më i madh në botën e futbollitRating: 4.8