Home / Tag Archives: vëmendjen

Tag Archives: vëmendjen

Shyhretja dhe Engji në mbrëmje, por ky detaj merr gjithë vëmendjen

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha janë dy prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore. Ato tani, janë dy prej këngëtareve më të ftuara në çdo festë si në Kosovë, Shqipëri ashtu edhe në diasporë, përcjell ORAinfo. E në këtë fundvit ato kanë qenë më të angazhuara se kurrë me mbrëmje e në xhirime të ndryshme për Vit të Ri. Sot, ato kanë postuar një fotografi ku shihen të pranishme në një mbrëmje, por ajo ka bie në sy është se ato janë ulur në një tavolinë me tre burra që nuk i kemi parë më herët, por që ekziston mundësia që ata janë pjesë e orkestrës së Shyhretes dhe Engjit./ORAinfo/

Read More »

Vjollca del për kafe, me veshjen e saj tërheq gjithë vëmendjen

Vjollca Haxhiu është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër këngëtaret më të pëlqyerat nga ky zhanër. Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo. Këtë muaj, Vjollca ka qenë shumë e pranishme në mbrëmje festive që janë mbajtur si xhirime për Vitin e Ri. Ajo është shfaqur çdo herë më bukur dhe më elegante, por në videon e fundit që ka postuar ajo shihet me një grim e një frizurë që e bëjnë më të bukur se kurrë. /ORAinfo/

Read More »

Ariana sapo ka dal nga frizerka, ky detaj në fytyrën e saj ka marrë vëmendjen

Ariana po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë. Gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahut është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e rregulluar mirë të frizerka. Por gjithë vëmendjen e marrin vathët dhe unaza e saj të shtrenjta. Për me tepër shikoni foton. /ORAinfo/

Read More »

Adelina Tahiri publikon dhomën e gjumit, por ka diҫka që mori tërë vëmendjen

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj. Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, ajo ka vendosur t’I injorojë ato dhe të vazhdojë jetën që ka nisur, përcjell ORAinfo. Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto nga dhoma e gjumit, e ajo që bie në sy janë parfumat e saj tek pasqyra./ORAinfo/

Read More »

Anita del me shoqe, merr ‘vëmendjen’ e të gjithëve

Anita Haradinaj është gruaja e politikanit dhe aktualisht kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt. Ajo është një gazetare e njohur në Televizionin Publik të Kosovës, dhe u bë e njohur në publik në moshë shumë të re, shkruan ORAinfo. Anita përveç që është shumë e angazhuar në familje dhe në profesion, është shumë aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston imazhe të jetës së saj. Ajo sot ka postuar një fotografi me kunatat e saj, e që shkëlqejnë të gjitha me dukjet./ORAinfo/

Read More »

Ryva në dasmën e Mimozës, mori tërë vëmendjen me fustanin e saj

Ryva Kajtazi u bë e njohur si aktore, e pastaj edhe si këngëtare. Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Ryva është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet nga xhirimet e Vitit të Ri dhe po duket tejet bukur me fustanin që ka veshur./ORAinfo/

Read More »

Në këtë mot të ftohtë, Learta del me minifund në qytet, por ja ҫfarë mori vëmendjen

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun. Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me minifund. Vëmendjen e marrin edhe flokët e saj shumë të rregulluara./ORAinfo/

Read More »

Tuna del për kafen e mëngjesit, merr vëmendjen me veshjen dhe flokët

Altuna Sejdiu është e njohur me emrin artistik si Tuna. Ajo është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e cila që në fillimet e para u bë shumë e dashur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar, shkruan ORAinfo. Tuna përherë ka qenë pjesë e shtypit rozë për jetën e saj publike dhe private. Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e tëra e veshur në të kuqe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Read More »

FOTO/ Kim Kardashian tërheq vëmendjen me format e saj

Super ylli Kim Kardashian vazhdon të mbetet një prej emrave më të diskutuar në mediat ndërkombëtare. Ajo ndan shpesh me ndjekësit fotografi të ndryshme në rrjetet sociale, ku rrëmben gjithmonë vëmendje me format e saj fizike. Së fundmi, Kardashian është fotografuar gjatë një udhëtimi me veturë, ndërsa ka vëmendja e madhe u pasua sapo ajo doli nga makina. E veshur në tuta sportive, 37-vjeçarja ekspozoi të pasmet e saj, duke bërë që komente të shumta të vërshojnë në adresë të saj. The post FOTO/ Kim Kardashian tërheq vëmendjen me format e saj appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Aida nga frizerja, bën grimin e frizurën më të bukur, por vëmendjen merr fustani i saj

Aida Doҫi është ndër këngëtaret me vokalin më të veҫantë në estradën tonë. Ajo u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit, shkruan ORAinfo. Doҫi tashmë realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se sa është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Read More »