Plas dashuria në “Big Brother Vip”, Heidi dhe Romeo puthje pasionante në lavanderi

Prime i së Martes, vuri edhe njëherë në qëndër të vëmendjes Heidin dhe Romeon. Opinionistët dyshuan në dashurinë dhe zënkat e tyre duke i quajtur strategji. Por këto ditë kanë qenë ditët e paqes dhe dashurisë për çiftin. Ata i kanë lënë pas zënkat dhe i kanë zëvëndësuar me puthje. Teksa mbrëmjen e djeshme dyshja […]

Plas dashuria në “Big Brother Vip”, Heidi dhe Romeo puthje pasionante në lavanderi

Prime i së Martes, vuri edhe njëherë në qëndër të vëmendjes Heidin dhe Romeon.

Opinionistët dyshuan në dashurinë dhe zënkat e tyre duke i quajtur strategji. Por këto ditë kanë qenë ditët e paqes dhe dashurisë për çiftin.

Ata i kanë lënë pas zënkat dhe i kanë zëvëndësuar me puthje.

Teksa mbrëmjen e djeshme dyshja është parë në oborr me puthje dhe përqafime, pasditen e sotme ata janë shfaqur të vetëm në lavanderi me puthje pasionante mes tyre në lavanderi.

Dashuria e tyre është vënë shpesh në diskutim edhe nga piubliku.

Linku: https://www.instagram.com/heidibaci/

Foto: https://www.instagram.com/heidibaci/