Sara dhe Bardhi rikthehen në shtëpinë e ‘BBVA’

Dy ish-banorët e edicionit të tretë të ‘BBVA’, Sara Gjordeni dhe reperi Bardhi arritën te fitojnë zemrat e publikut me lojën e tyre. Pasi që kanë pasur për vete shumë fansa ka kohë që rikthimi i tyre kërkohet nga ta. Burime të Indeksonline bëjnë te ditur qe Sara dhe Bardhi do të futën sërish si […] The post Sara dhe Bardhi rikthehen në shtëpinë e ‘BBVA’ appeared first on Albanian News.

Sara dhe Bardhi rikthehen në shtëpinë e ‘BBVA’

Dy ish-banorët e edicionit të tretë të ‘BBVA’, Sara Gjordeni dhe reperi Bardhi arritën te fitojnë zemrat e publikut me lojën e tyre.

Pasi që kanë pasur për vete shumë fansa ka kohë që rikthimi i tyre kërkohet nga ta.

Burime të Indeksonline bëjnë te ditur qe Sara dhe Bardhi do të futën sërish si banorë.

Ata pritet që të futën ne shtepi dhe sigurisht do te trazojnë ujërat.

The post Sara dhe Bardhi rikthehen në shtëpinë e ‘BBVA’ appeared first on Albanian News.