Home / SHOWBIZ / Ja sa kushton një fustan në dyqanin e Leartes!

Ja sa kushton një fustan në dyqanin e Leartes!

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është bërë e njohur falë famës së vjehrrës së saj.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasmë që përmendet ende në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjete sociale ku bënë postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo po ashtu ka një dyqan të fustaneve. Learta ka vendosur t’iu përgjigjet pyetjeve të fansave të saj.

Ndërsa në pyetjen sa kushtojnë fustanet në qyqanët e saj, ajo ka treguar se çmimet e fustaneve fillojnë nga 50- euro.

Ajo ka zbuluar edhe cilët fustane janë nga 50 euro. /ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ja sa kushton një fustan në dyqanin e Leartes! Ja sa kushton një fustan në dyqanin e Leartes!Rating: 4.8